JÍDLO VÁM RÁDI PŘIVEZEME

Image Image

Rozvoz jídla objednávejte zde

I když právě nebydlíte v blízkosti naší jídelny, abyste k nám mohli pravidelně docházet, máte možnost si od pondělí do pátku každého týdne HODNĚ DOBRÉ JÍDLO objednat. A my vám je velmi rádi přivezeme. Rozvoz jídla se u nás rozbíhá a prozatím pravidelně zavážíme části PRAHY - Bubeneč, Dejvice, Střešovice, Vokovice, Veleslavín, Liboc, Petřiny, Břevnov, Hradčany, Suchdol a Barrandov. Pokud jste z těchto částí Prahy, zařadíme vás na základě Vašich objednávek do pravidelných rozvozů. Pokud jste z jiné části Prahy, nebo tam jen pracujete, a rádi byste HODNĚ DOBRÉ JÍDLO měli každý den i ve vaší práci, ozvěte se nám přes tento formulář a my se v co nejkratším čase pokusíme rozšířit pravidelné rozvozy našeho jídla o vámi navrhovaný region.

Objednávky přijímáme denně, maximálně však do 16:00 hodin daného dne na rozvozy pro den následující. To proto, abychom pro vás mohli jídla připravit přesně podle stanovených postupů a dovezli jsme vám vždy jídlo v té nejvyšší hodnotové, energetické i chuťové kvalitě.

Máme velmi rádi přírodu, proto rozvážíme jídlo s minimální uhlíkovou stopou. Jezdíme s autem na pohon CNG.

Rozvoz je realizován ve dnech PO-PÁ od 10:30 do 13:00 hodiny. V případě vaší jiné potřeby, či přesného času dovozu prosím, zapište svůj požadavek do formuláře na konci objednávky.

Pokud máte zájem objednat HODNĚ DOBRÉ JÍDLO pro aktuální týden, pokračujte dále v objednávce po jednotlivých dnech.

Děkujeme předem za vaši důvěru a přejeme vám dobrou chuť.

Rozvoz jídla objednávejte zde